درباره ما

سازمان صنایع دریایی  با بهره‌گیری از تجهیزات و امکانات گسترده صنعت دریایی و نیروهای متعهد و متخصص و همچنین آخرین دستاوردهای علمی – تخصصی و استفاده از روش‌های استاندارد بین المللی و انحصاری در این صنعت، تلاش در جهت رشد فزاینده صنعت کشتی‌سازی و سازه‌های دریایی را سرلوحه اهداف عالیه خود قرار داده است.

از امکانات سازمان صنایع دریایی ایران می‌توان به تأسیسات کشتی‌سازی در شهرهای مختلف از جمله بندر عباس، بندر خرمشهر و بندرانزلی و کارگاه‌ها و سوله‌های بزرگ، مجموعه انبارها، سرسره‌ها، اسکله و لنگرگاه‌های مناسب و جرثقیل‌های 350 تن و سینکرولیفت 2000 تنی، امکانات ساخت انواع شناورها و سازه‌های دریایی و بطور همزمان امکانات و تأسیسات مناسب جهت تعمیر اساسی شناورها درحوض‌های شناور و حوضچه‌های خشک که قابلیت پذیرش و پهلودهی کشتی‌های بزرگ تا وزن 5000 تن را دارد‌، نام برد.

توانمندیها :
- طراحی ، مشاوره ، ساخت ، بازسازی ، خدمات پس از فروش ، تعمیرات ، تأمین انواع شناورهای : یدک‌کش ، مسافربری، پشتیبانی و خدماتی ، فراساحلی ، بارج ، فله‌بر، تانکر، تفریحی ، امداد و نجات ، دریایی  لندینگ‌کرافت ، آلاینده روب ، لایروب ، اقیانوس شناسی و ... .
- نظارت فنی بر طراحی و اجرای انواع سازه‌های دریایی.
- انجام خدمات دریایی.
- اسکراپ شناورهای از رده خارج.
- ایجاد سوپر مارکت دریایی جهت تأمین انواع نیازمندی‌ها و ملزومات کلیه شناورها.
- تولید ، تأمین و تعمیر انواع موتورها و سیستم‌های رانش دریایی.
- تولید قطعات ، تجهیزات استخراج و انتقال نفت از قبیل قطعات سرچاهی ، سکو های نفتی و ...
- ساخت‌ و‌تولید تجهیزات دریایی از قبیل : کابل دریایی و زیر دریا ، کانکتور،‌ تابلو برق و سوییچ‌برد.
- طراحی و ساخت انواع ‌شبیه‌سازهای آموزشی از قبیل شناور، قطار، مترو شهری و ... .

فکس: 22771403-021