شنارو نجات ضد آتش

شنارو نجات ضد آتش شنارو نجات ضد آتش شنارو نجات ضد آتش شنارو نجات ضد آتش

شنارو نجات ضد آتش

مهمترین کاربرد این شناور استفاده در عملیات‌های نجات در سکوهای نفتی فراساحل و شناورهای حمل سوخت. این شناور از نظر کیفیت تحت نظارت و بر اساس مقررات مؤسسات رده‌بندی بازرسی و تأیید گردیده است.  
این شناور به صورت کابین و محفظه‌ای آب بند بوده و دارای 32 صندلی می‌باشد و ماکزیمم برای نجات 32 نفر در شرایط اضطراری طراحی و ساخته شده است.
این شناور به گونه‌ای است که در آبهایی که نقاطی از آن با آتش پوشیده شده است می‌تواند تا مدت زمان 8 دقیقه برای نجات خدمه استفاده گردد. تمام درب‌های این شناور حین عملیات نجات بسته شده و اکسیژن لازم برای خدمه  نیز از طریق کپسول‌هایی که در شناور تعبیه شده تأمین می‌گردد. در کنار این امر وقتی شناور از محل آتش خارج گردید، از سیستم‌های اسپری آب بر روی بدنه استفاده می‌شود.  
این شناور نجات ضد آتش به امکانات مناسب ارتباطی داخلی و خارجی در شناور، الکترونیکی، سیستم های هشدار، ارسال سیگنال در مواقع اضطراری تجهیز شده است و تمام تجهیزات داخلی شناور بر اساس قوانین سولاس می‌باشد.
این شناور اگر به هر دلیلی دچار واژگونی گردید باید قادر باشد دوباره به وضعیت اولیه خود باز گردد. همچنین پاروهایی در داخل شناور تعبیه شده تا در صورت خرابی و یا جدا شدن سیستم رانش شناور بتوان از آنها استفاده نمود.

 

Type of Vessel Fire Resistant Rescue Boat Unit
Material Anti- Fire Fiberglass (Resistant 8 Min ) -
Length 6.5 m
Breadth 2.25 m
Depth 0.75 m
Sea State 4-5 -
Passenger 32 person
Speed 6 kn
Main engine 29 hp
Range 100 N.M

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.