یدک کش 4400 اسب بخار

یدک کش 4400 اسب بخار یدک کش 4400 اسب بخار

یدک کش 4400 اسب بخار

این شناور یک یدک‌کش با طراحی مدرن مجهز به سیستم رانش آزیموث (ASD) در عقب بوده که دارای مانورپذیری بالا و عملکرد مناسب می‌باشد. سیستـم رانش شامل دو مـوتور اصلی،‌ استـارتر بادی، دو سکان هدایت شـونده و دو پروانه گام ثابت در داخل نازل می‌باشد. این شناور جهـت یـدک کشی با قلاب و عملیـات هل دادن طـراحی شـده است. از این شناور می‌تـوان جهت عملیات‌های بندرگاهی، پهلوگیـری ساحلی و یدک‌کشی سکوهای فراسـاحل و همچنین عملیات اطفاء حریـق استفاده نمود. این شناور دارای ویژگی‌هایی نظیـر استقرار سازه متراکم روی عـرشه جلویی و‌ سطح عرشه گسترده در قسمت عقب می‌باشد. سازه عرشه و اماکن زیستی در زیر آن برای اسکان افسرها و خدمه جمعاً به تعداد 8 نفر تعبیه شده است.
عرشه عقبی وسیع در پشت روسازه برای حمل بیش از 30 تن بار با ظرفیت حمل 3 تن بر متر مربع،‌ مناسب است. یک وینچ یدک‌کشی- لنگر‌اندازی هیدرولیکی دو سرعته مخصوص کار سنگین در قسمت جلویی عرشه اصلی نصب شده است. بدنه و روسازه شناور تمام جوشکاری شده و از جنس فولاد دریایی گرید A میباشد. تمامی مواد و تجهیزات از نوع دریایی بوده و برای این دسته از شناورها مناسب است.
این شناور همچنین به تجهیزات فرعی و کمکی از قبیل انواع پمپ‌ها،‌ سیستم تهویه مطبوع، سیستم هوادهی،‌ کمپرسور هوا،‌ اطفاء حریق داخلی و خارجی، رادار، تجهیزات ایمنی، تجهیزات ناوبری دریایی، سیستم‌ارتباطات  داخلی  و خارجی، واحدهای هیدرولیکی، سیستم‌های الکتریکی و غیره مجهزمی‌باشد.  

 

Type of Vessel Tug Boat 4400 hp Unit
Length Overall 30.82 m
Breadth Moulded 10.2 m
Depth 4.8 m
Design draft 4.55 m
Bollard Pull 48.6 Tons
Speed 12.8 kn
Main Engine 2x2204 hp
Gen .Set 2x97 KVA

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.