شناور لجستیکی - پشتیبانی

شناور لجستیکی - پشتیبانی

شناور لجستیکی - پشتیبانی

این شناور با دو سیستم رانش محوری به عنوان یک شناور لجستیکی - پشتیبانی طراحی شده است و قابلیت عملیاتی شدن در بنادر، مناطق ساحلی و استفاده نامحدود در نواحی گرمسیری را دارا می‌باشد. این شناور قابلیت جابجایی 90 مسافر را دارا بوده و دارای مخزن سوختی به حجم 65 تن، مخزن آب شیرین 50 تن و محفظه‌های نگهداری سرمایشی و فریز کردن به حجم 8 متر مکعب می‌باشد. انبار نگهداری بار نیز با حجم 12 متر مکعب در شناور تعبیه شده است و قابلیت حمل بار مجزا در حدود 50 تن را دارا می‌باشد. بر روی عرشه این شناور نیز قابلیت حمل 30 تن بار وجود دارد.
این شناور قابلیت دریانوردی تا شرایط دریایی 6 را دارا بوده و شعاع عملیاتی آن با سرعت گشت زنی ثابت، 1000 مایل دریایی می‌باشد. سازه و روسازه شناور با جوشکاری ساخته شده و به ترتیب از فولاد دریایی و آلومینیوم دریایی می‌باشند.  
تجهیزات رفاهی برای 15 نفر خدمه در روسازه شناور در نظر گرفته شده و این تجهیزات و مواد مطابق با استانداردهای مرتبط با این دسته از شناورها انتخاب می‌گردد.
این شناور به  وسایل ارتباطی داخلی و خارجی، اطفاء حریق، پمپ‌ها، رادار و سیستم ناوبری، سیستم‌های الکتریکی و هیدرولیکی، کمپرسور و سیستم تهویه و ... مجهز می‌باشد.
این شناور تحت نظارت مؤسسات رده‌بندی و باتوجه به قوانین این مؤسسات ساخته می‌شود.

Type of Vessel Supply Crew Ship Unit
Hull Material steel --
Superstructure Aluminum -
Length 47 m
Breadth 8.55 m
Depth 4.67 m
Draft 2.86 m
Fresh Water Tank (cargo) 50 tons
Fuel Tank (cargo) 65 tons
Fridge Space 8 m^3
Passenger 90 person
Crew 15 person
Speed 21 kn
Sea State 6
Main Gen. Set 2x 135 KAV
Main Engine 2x3300 hp
Endurance 1000 N.M

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.